Комунальне підприємство

“Вінницький муніципальний центр інновацій”

тел. +38(0432) 32-88-00; e-mail: VinnytsiaMCI@gmail.com

Департамент економіки і інвестицій

Вінницької міської ради

тел. +38(0432) 59-50-46, e-mail: dei@vmr.gov.ua

Вінницький індустріальний парк

Розбудова індустріальних парків створює можливість розкрити на повну силу інвестиційний потенціал регіонів. В першу чергу, індустріальний парк – концентрує промислове виробництво поза межами історичного центру міста та житлових масивів. Створюються умови для високотехнологічного виробництва і випуску продукції з високою доданою вартістю, об’єднання виробництва в кластери, що дає поштовх для розвитку SMART-спеціалізації регіону. Для держави і місцевих громад індустріальні парки забезпечують соціально-економічний розвиток відповідних територій.

Вінницький індустріальний парк створений з метою  залучення інвестицій в економіку міста Вінниці, поліпшення інвестиційного іміджу міста, створення нових робочих місць, забезпечення сприятливих умов для розвитку промислових підприємств та супутніх видів підприємницької діяльності. Індустріальний парк знаходиться на ділянці, площею  35,7 га, що розташована за адресою вул.Немирівського шосе, 213 (переглянути на карті), оснащено всіма необхідними технічними комунікаціями. Термін, на який створений індустріальний парк, складає 30 років.

Пріоритетні галузі промисловості згідно концепції Вінницького індустріального парку: виробництво меблів, ремонт та монтаж машин і обладнання; машинобудування; логістика та сервісне обслуговування.

Інвестори – учасники індустріального парку отримують низку преференцій. Зокрема, звільнення від пайової участі, пільги на імпорт з країн-членів СОТ, звільення від мита (в залежності від типу обладнання і майна), пільги на земельний податок, мінімальна орендна ставка та ін.

В 2020 році Вінницький індустріальний парк визнано переможцем в конкурсі “Золота ділянка 2020”, який проводився в рамках проєкту Польської допомоги задля розвитку “Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва”.

Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності Вінницького індустріального парку напишіть нам.

Комунальне  підприємство “Вінницький муніципальний центр інновацій”

Телефонуйте нам

          Телефон:

WhatsApp/Viber:

+38 (0432) 32-88-00

+38 (098) 970-64-68

Надіслати повідомлення

E-mail:

VinnytsiaMCI@gmail.com

Адреса:

вул.Соборна, 59, м. Вінниця,

Україна, 21050

Ми в соц.мережах