Комунальне підприємство

“Вінницький муніципальний центр інновацій”

тел. +38(0432) 32-88-00; e-mail: VinnytsiaMCI@gmail.com

Департамент економіки і інвестицій

Вінницької міської ради

тел. +38(0432) 59-50-46, e-mail: dei@vmr.gov.ua

Інноваційно-технологічний парк “Кристал”

 

Світовий досвід показує, що економічне зростання розвинутих країн Європи та світу, їх окремих регіонів базується на сфері знань та високих технологій, ефективне поєднання яких гарантує стрімкий прогресивний розвиток. Однією з найбільш вдалих форм такої інтеграції є технопарки, які відзначаються високим рівнем інноваційної діяльності, являють собою форму інтеграції науки та виробництва.

Вінниця є одним з лідерів розвитку інновацій та ІТ галузі в Україні і не тільки, тому, з метою посилення позицій міста в галузі інноваційної економіки та конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу, прийняте рішення створити перший в Україні муніципальний технопарк.

Згідно Концепції розвитку інноваційно-технологічного парку “Кристал” технопарк створюється для того, щоб допомагати бізнесу, місту та громаді реалізувати свій інноваційний потенціал та знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21 (переглянути на карті).

Інноваційно-технологічний парк “Кристал” спрямований на підсилення існуючих та створення нових високотехнологічних та креативних індустрій у Вінниці та Подільському регіоні. Він забезпечуватиме якісну інфраструктуру і сучасний контент для резидентів і відвідувачів.

Простір екосистеми складає понад 8500 м2, до неї входять: Fab Lab і лабораторії, Центр розвитку підприємництва, ІТ-школа, офіси, конференц-зала, коворкінг, публічні простори та дитячий техноцентр.

Завданнями інноваційно-технологічного парку “Кристал” є налагодження ефективної співпраці навчальних закладів, установ, бізнесу, влади і громади міста з метою пришвидшення:

– розробки нових технологічних рішень;
– трансферу технологій;
– реінжинірингу та створення власних інноваційних рішень;
– інкубації та масштабування стартапів;
– створення нових робочих місць;
– осучаснення та трансформації освітніх послуг, за рахунок створення майданчику та матеріальної бази для наукових досліджень та спільних проектів.
 

Комунальне  підприємство “Вінницький муніципальний центр інновацій”

Телефонуйте нам

          Телефон:

WhatsApp/Viber:

+38 (0432) 32-88-00

+38 (098) 970-64-68

Надіслати повідомлення

E-mail:

VinnytsiaMCI@gmail.com

Адреса:

вул.Соборна, 59, м. Вінниця,

Україна, 21050

Ми в соц.мережах