Аеропорт

 

Аеропорт розташований на відстані всього 2 км від міста та території Вінницького індустріального парку, має злітно-посадкову смугу 2500х42 м з твердим покриттям та здатний обслуговувати повітряні судна індексу 6 (шість) та нижче (А320, В737, Ту-154, Як-42, SAAB-340 та інші) за напрямами сполучення: аеропорти України, Європи та Близького сходу.

Проведено ремонт будівлі аеровокзального комплексу з пропускною спроможністю 400 чоловік на годину, здано в експлуатацію його першу чергу, з можливістю одночасного перебування у накопичувачі аеровокзалу до 150 чоловік. Збудовано нове багажне відділення, обладнане транспортером. Облаштовано пункт пропуску через державний кордон України, відібрано та сертифіковано необхідний персонал служби авіаційної безпеки у відповідності до вимог Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

Починаючи з червня 2016 року, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) відкрила регулярні рейси «Вінниця – Тель-Авів – Вінниця» та «Вінниця – Варшава – Вінниця». Крім цього, з Вінницького аеропорту також відправляються чартерні рейси на Анталію (Туреччина).

Сайт аеропорту: http://airvinnytsia.com

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (0432) 328 800

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах