Світовий лідер у виробництві спортивного спорядження HEAD Group розпочав будівництво заводу у Вінниці

12 травня на території індустріального парку «Вінтер Спорт» по вулиці Немирівське шосе компанія HEAD Group розпочала будівництво одного з найбільших своїх заводів у світі з виробництва лижного спорядження. Після введення в експлуатацію у 2023 році на цьому підприємстві буде створено тисячу робочих місць для вінничан, а загалом до 1200.

HEAD – лідер у світі з виготовлення спортивного спорядження. Охоплює три основні спортивні напрями: зимові види спорту, ракеткові види спорту, дайвінг та плавання. Бренд Head є найбільш впізнаваним у світі в сфері гірськолижних видів спорту.

На вінницькому підприємстві ТОВ «Хед Вінниця» буде виготовлятись спорядження саме для зимових видів спорту. Введення в експлуатацію виробничих об’єктів передбачається у 2023 році. Після введення в експлуатацію підприємство зможе працевлаштувати тисячу вінничан.

Під час офіційної частини щодо початку робіт по будівництву заводу Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив: «Сьогодні знакова подія не тільки для територіальної громади та Вінницького регіону, а й для всієї країни. Бо навіть попри всі виклики для економіки через пандемію ми сьогодні розпочинаємо будівництво одного з найбільших заводів міжнародної компанії Head в Європі. Це є результат спільної командної роботи, і зокрема на центральному рівні – дякую за ефективну роботу в цьому напрямку UkraineInvest. Хочу особливо подякувати HEAD Group та Геральду Скробанеку за те, що зупинили свій вибір безпосередньо на місті Вінниці. У нас була довга і плідна історія взаємовідносин, і ми виконуємо взяті на себе зобов’язання. В розвиток інфраструктури для індустріальних парків на сьогодні ми вклали близько 78 мільйонів гривень, щоб залучати потенційних інвесторів і максимально сприяти ефективній роботі тих компаній, які уже почали тут працювати. Ще раз дякую компанії HEAD Group за плідну співпрацю. В добрий час!»

Своє рішення про розміщення нових потужностей HEAD Group у Вінниці менеджери компанії прийняли у 2018 році. «Ми маємо великий досвід у виготовлені зимового спорядження – понад 60 років на ринку. Варто зазначити, що ситуація з пандемією COVID-19 вразила багато підприємств в Європі. В тому числі і тих, які пов’язані із спортивним обладнанням. Говорячи про 2020 рік – це понад 50% виробництва зимового спорядження. Ми сподіваємося на дуже швидке відновлення нашого бізнесу у майбутньому. І хочемо підкріпити це будівництвом заводу у місті Вінниця. Попри проблеми, пов’язані із ковідом, ми не змінили своє прагнення та стратегічні напрямки. Хочу подякувати за підтримку міській владі та всім, хто нам допомагає наразі», – розповів головний операційний директор компанії «HEAD Group» Геральд Скробанек, який разом з міським головою Сергієм Моргуновим сьогодні дали старт будівництву заводу.
Приєднався через онлайн-зв’язок до сьогоднішньої події Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба, який зізнався, що його надзвичайно тішить рішення світового лідера будувати завод саме у Вінниці, адже Вінниччина є його малою Батьківщиною: «Мої батьки з двох маленьких сіл у Жмеринському районі – Стодульці і Слобода-Межирівська. Тому мені особливо тепло і приємно вітати компанію HEAD у Вінниці. Кілька років тому у центральній австрійській газеті була величезна стаття про Вінницю, як острівець добрих новин в Україні. Від хороших трамваїв до чудових фонтанів, від прекрасних мерів до добрих інвестиційних проектів. Я переконаний, що сьогодні ще одна добра новина – велика, прекрасна компанія приходить в це прекрасне місто!».

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та голова Вінницької облради В’ячеслав Соколовий вітаючи із цією важливою для всієї громади міста подією, підкреслили, що цей проект покращить інвестиційний клімат та імідж не тільки регіону, але й усієї країни. Та запевнили, що обласне керівництво буде підтримувати усі інституції, які готові будуть інвестувати у розвиток Вінниці та Вінниччини. Також висловили свою підтримку і привітали усіх із стартом цього важливого проекту представники Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України, державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» UkraineInvest, Офісу реформ при Кабінеті Міністрів України.

Загальна площа індустріального парку «Вінтер Спорт», де будуватиметься підприємство, складає 25 га. Виробництво лиж, лижних черевиків, лижних кріплень здійснюватиметься на виробничих об’єктах площею 43 тис. кв.м.
Обсяг інвестицій проєкту будівництва заводу компанії HEAD Group очікується в розмірі близько 80 мільйонів євро.

HEAD Group – друга потужна корпорація, яка свій новий завод будує на території Вінницької міської територіальної громади на ділянці, яку міська влада зарезервувала під індустріальні парки по вулиці Немирівське шосе. Перший завод на цій ділянці побудувала і запустила в роботу компанія UBC Group у 2018 році.
Присутність у Вінниці таких всесвітньовідомих компаній – значно підвищує інвестиційну привабливість міста та робить його більш конкурентоспроможним серед інших обласних центрів країни.

Разом з тим, щоб залучити великий бізнес та інвесторів до Вінниці – необхідно створювати сприятливі умови. Для розвитку території індустріальних парків на вулиці Немирівське шосе вінницька влада формує всю необхідну інфраструктуру: будуються дороги, створюється доступ до мереж водо-, газо- та електропостачання.

Загалом на облаштування інженерною інфраструктурою 3-х індустріальних парків з бюджету Вінницької міської територіальної громади вже витрачено майже 80 млн грн.

У лютому 2021 року було підписано Меморандум між Вінницькою міською радою спільно та групою компаній KNESS щодо створення комплексної системи енергозабезпечення (малої системи розподілу) Вінницького індустріального парку, яка дозволить забезпечити потребу усіх індустріальних парків міста в електроенергії, в тому числі майбутнього заводу компанії HEAD.

Довідка:
4 травня 2018 року у Вінницькій міській раді відбулось підписання Меморандуму про порозуміння між компанією HEAD, в особі виконавчого директора компанії HEAD Йоганна Еліаша, Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та Комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр інновацій».
13 вересня 2019 року було закладено символічну капсулу з нагоди майбутнього будівництва заводу.
2 жовтня 2019 року індустріальний парк «Вінтер Спорт» внесено до Реєстру індустріальних (промислових) парків Україні.

Компанія готова була розпочати будівництво заводу в квітні 2020 року, проте, враховуючи початок пандемії COVID-19, було прийнято рішення про перенесення початку будівництва заводу на 2021 рік.

Head International Holding GmbH – міжнародна корпорація, що виробляє спортивне спорядження для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня в 85 країнах світу.


Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах