Делегація з Донецької та Луганської областей ознайомилась з успішними практиками інвестиційної привабливості Вінниці

5 жовтня до Вінниці з навчальним візитом приїхала делегація з Донецької та Луганської областей. Протягом трьох днів гості знайомитимуться з успішними практиками посилення інвестиційної привабливості та обмінюватимуться досвідом. Делегація планує познайомитись з роботою КП «Вінницький муніципальний центр інновацій», «Інститут розвитку міст», «Агенція просторового розвитку».

Навчальний візит до Вінниці «Практичні інструменти для розбудови фінансової спроможності та посилення інвестиційної привабливості територіальної громади в умовах реформ» проводиться програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Делегацію привітав заступник міського голови Андрій Очеретний. «Радий вас вітати у Вінниці. Передаю найкращі вітання від міського голови Сергія Моргунова, – каже Андрій Очеретний. – Вінниця відрізняється від більшості міст тим, що ми маємо хороший інвестиційний потенціал. У нас є три індустріальні парки. Один з них вже працює – це Вінницький кластер холодильного машинобудування. Другий індустріальний парк – «Вінтер Спорт» – тільки почав будівництво у травні цього року. Третій – Вінницький індустріальний парк – це комунальний парк, нині триває його наповнення».

Під час зустрічі гості цікавились роботою ситуаційного центру, інвестиційними проєктами, заходами з підтримки бізнесу.

Серед гостей – заступниця начальника відділу промоції та інноваційного розвитку департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА Олена Кіяшко. «Я приїхала з Луганщини, хочу перейняти досвід Вінниці щодо інвестиційної політики. Мені цікаво дізнатись більше про індустріальні парки, оскільки на Луганщині є лише зареєстровані, але вони не працюють, – каже Олена Кіяшко. – Ваше місто туристично привабливе. Сьогодні ми тут перший день, тому ще багато не бачили, але нам подобаються ваші сквери, вулички, були вражені муралами. Плануємо відвідати музей Пирогова. У нас ще є три дні, щоб насолодитись Вінницею. Взагалі, у мене дуже позитивне враження від вашого міста, громади. У вас дійсно працюють над інноваціями. Мені особисто подобається, як ви підтримуєте бізнес».

Начальниця інвестиційного відділу Костянтинівської міської ради Донецької області Олена Щекодіна зазначила, що тема навчальної поїздки їй дуже цікава. «Нам усім буде корисно дізнатись про інвестиційний розвиток Вінниці, адже наше місто лише починає рухатись у цьому напрямку. У нас також є технопарк і нам буде цікаво почути, як його розвивати, як залучати інвесторів. Також хочемо більше дізнатись про екологічний транспорт, який не використовує бензин. Цікавить й підтримка бізнесу. Взагалі, хочемо, щоб наша громада розвивалась і тому готові до обміну досвідом», – каже Олена Щекодіна.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах