Міжнародний аеропорт «Вінниця»

 

Вінниця має вигідне географічне розташування, та розвинену транспорту інфраструктуру:

Аеропорт: Розташований на відстані всього 2 км від міста та території Вінницького індустріального парку з пропускною спроможністю 400 чоловік на годину та вже існуючими регулярними міжнародними рейсами.

Залізничні шляхи: Мережа залізничних колій в області складає 1124 км, вона з’єднує всі основні промислові центри регіону з містами України, СНД, Європи.

Автомобільні дороги: Розвинута мережа міжнародних автомобільних доріг забезпечує зовнішні транспортні зв‘язки з головними промисловими центрами центральної та південно-західної частини України – Києвом, Хмельницьким, Чернівцями та транзитні автомобільні зв‘язки в межах України, а також з кордонами Польщі, Білорусі та Молдови. Конкурентною перевагою міста є те, що воно розташоване на перетині двох європейських автомобільних маршрутів.

Європейський автомобільний маршрут Е 50 Брест (Франція) – Нюрнберг (Німеччина) – Прага (Чехія) – Кошице (Словаччина) – Вінниця (Україна)-Махачкала (Росія).

Європейський автомобільний маршрут Е 583 Роман (Румунія) – Бельці (Молдова) – Вінниця (Україна) – Житомир (Україна). Європейська автомагістраль «GO Highway» – автомобільний маршрут, що сполучатиме Гданськ-Одеса, що поєднуватиме українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Вінницький логістичний центр дозволить скоротити ланцюги поставок, оптимізувати товарні потоки, підвищити маневреність поставок, пришвидшити та оптимізувати надаються митних, брокерських та інші необхідних видів послуг. Саме тому даний проект буде реалізований в найближчій перспективі.

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (0432) 328 800

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах