Комунальне підприємство

“Вінницький муніципальний центр інновацій”

тел. +38(0432) 32-88-00; e-mail: VinnytsiaMCI@gmail.com

Департамент економіки і інвестицій

Вінницької міської ради

тел. +38(0432) 59-50-46, e-mail: dei@vmr.gov.ua

Логістичний хаб

 

Вінниця має розвинуту інженерну і транспортну інфраструктуру, мережу автомобільного, залізничного (у т. ч. швидкісного) та авіасполучення, що поєднує обласний центр зі столицею та морськими портами Чорного й Азовського морів, а також зі всіма регіонами України та більшістю країн світу.

На території Вінницького індустріального парку є вільні площі для створення логістичного кластеру та експортно-імпортних терміналів.

Вінницький логістичний хаб дозволить скоротити ланцюги поставок, оптимізувати товарні потоки, підвищити маневреність поставок, пришвидшити та оптимізувати надання митних, брокерських та інші необхідних видів послуг.

Залізничні шляхи: Мережа залізничних колій в області складає 1124 км, вона з’єднує всі основні промислові центри регіону з містами України, СНД, Європи.

Аеропорт: Розташований на відстані всього 2 км від міста та території Вінницького індустріального парку з пропускною спроможністю 400 чоловік на годину та вже існуючими регулярними міжнародними рейсами.

Автомобільні дороги: Розвинута мережа міжнародних автомобільних доріг забезпечує зовнішні транспортні зв‘язки з головними промисловими центрами центральної та південно-західної частини України – Києвом, Хмельницьким, Чернівцями та транзитні автомобільні зв‘язки в межах України, а також з кордонами Польщі, Білорусі та Молдови. Конкурентною перевагою міста є те, що воно розташоване на перетині двох європейських автомобільних маршрутів: Е50 та Е583.

Європейський автомобільний маршрут Е50 Брест (Франція) – Нюрнберг (Німеччина) – Прага (Чехія) – Кошице (Словаччина) – Вінниця (Україна)-Махачкала (Росія).

Європейський автомобільний маршрут Е583 Роман (Румунія) – Бельці (Молдова) – Вінниця (Україна) – Житомир (Україна).

Перспективна європейська автомагістраль «GO Highway» – автомобільний маршрут, що сполучатиме Гданськ-Одеса, що поєднуватиме українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Комунальне  підприємство “Вінницький муніципальний центр інновацій”

Телефонуйте нам

          Телефон:

WhatsApp/Viber:

+38 (0432) 32-88-00

+38 (098) 970-64-68

Надіслати повідомлення

E-mail:

VinnytsiaMCI@gmail.com

Адреса:

вул.Соборна, 59, м. Вінниця,

Україна, 21050

Ми в соц.мережах