Українські школярі отримали 4 медалі на Міжнародній олімпіаді з інформатики

8 серпня в Баку завершилася конкурсна програма 31-ї Міжнародної олімпіади з інформатики (IOI), йдеться на AIN.UA. Українська команда, що складається з учнів кременчуцького ліцею «Політ», завоювала 4 медалі:

Назарій Деньга — 11 клас — золото; Софія Мельник — 10 клас — срібло; Андрій Куц — 11 клас— срібло; Максим Зуб — 10 клас — бронза.

Тренер команди – Заслужений вчитель України Валентин Мельник. Щоб пробитися на IOI, колектив спочатку пройшов відбір на національному рівні.

Сама олімпіада відбувалася протягом двох днів – щодня учасники вирішували три алгоритмічні завдання за п’ять годин. Їм заборонялося використовувати навчальну літературу та спілкуватися між собою. Зазвичай, завдання полягали у написанні програм на C, C ++, Pascal.

За підсумками тестів, бали кожного учасника підсумовуються, будується загальний рейтинг. Медалями нагороджують не більше половини учасників, розподіл «золото: срібло: бронза: без медалі» приблизно дорівнює співвідношенню 1: 2: 3: 6.

У цьому році для отримання золота, потрібно було потрапити в топ-28 списку. Кількість учасників залежить від числа країн – на кожну можна заявити по 4 претенденти. Повний список учасників і переможців буде доступний за посиланням.

У минулому році українська команда взяла ідентичний набір медалей: золото, два срібла і бронзу. Наступна IOI відбудеться в Сингапурі.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах