На території майбутнього Інноваційно-технологічного парку “Кристал” відбулася робота в фокус-групах

Для нас надзвичайно важливо вивчати потреби цільових груп та стейкхолдерів для розбудови екосистеми Вінницького інноваційно-технологічного парку “Кристал”. Саме з цією метою, в партнерстві з Kielecki Park Technologiczny, протягом декількох днів минулого тижня, відбулася робота в фокус-групах.

Результатом напрацювань фокус-груп стане детальний опис та обґрунтування запуску інкубаційної програми для стартапів, Центру підтримки бізнесу, Центру трансферу технологій та ІТ-школи, які буде внесено до Концепції ІТП “Кристал”.

Це один з етапів реалізації проекту «Вінницький інноваційно-технологічний парк», який співфінансовано в рамках конкурсу “Польська допомога з розвитку 2019”, Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Наступним етапом реалізації проекту стане навчальна програма з підготовки кадрів інституційної екосистеми ІТП “Кристал”.

У грудні 2019 року заплановано проведення підсумкової конференції з презентацією результатів проєкту та дорожніми картами.

Дякуємо учасникам фокус-груп та нашим польським партнерам за продуктивну роботу. Ми впевнені, що наші спільні напрацювання і європейський досвід підсилить ідею створення майбутнього Вінницького інноваційно-технологічного парку “Кристал”.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах