Продовжується розбудова інфраструктури Вінницького індустріального парку

Темпи і масштаби розбудови інфраструктури Вінницького індустріального парку за останні місяці практично не зменшувались. Адже індустріальний парк може бути магнітом для потужних промислових інвестицій лише за умови наявності розвинутої інфраструктури.

На ділянці, прилеглої до Вінницького індустріального парку території, по вул. Проектній 12а, продовжувалися будівельно-монтажні роботи по влаштуванні земляного полотна під майбутню бетонну дорогу товщиною 22 см і протяжністю 1 км.

ЩО ЗРОБЛЕНО:

  • Виконано розробку ґрунту об’ємом близько 34 тис куб.м, зворотну засипку гранітною сумішшю обсягом 30 тис куб.м, влаштовано залізобетонні фундаменти під 33 шт опор із 47 шт запланованих, прокладено силовий кабель довжиною понад 900 м від трансформаторної підстанції до вищезазначених опор. Виконаний монтаж 33 шт опор та LED світильників, що станом на сьогоднішній складає понад 70 % від запланованого об’єму робіт по облаштуванню освітлення.
  • На території Вінницького індустріального парку передбачено облаштування повноцінних інженерних комунікацій: прокладення газопроводу, зливової каналізації, будівництво насосних станцій водопостачання та водовідведення. Збудовано майже 2,5 км ліній електропередач та трансформаторну підстанцію ТП 986 на 10 кВ/0,4 кВ. Проклали майже 7 км мереж водопроводу та каналізації по Немирівському шосе.

Планом передбачено створення велодоріжок, тротуарів і сучасного паркінгу, на якому повноцінно може бути розташовано близько 80 одиниць транспорту. Незважаючи на складну економічну ситуацію, яка виникла, завершення робіт по облаштуванню інфраструктури Вінницького індустріального парку є пріоритетним.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах