Вінниця визнана одним із кращих міст України із найбільш сприятливим бізнес-кліматом та ефективним економічним врядуванням

Днями було презентовано результати дослідження “Індекс конкурентоспроможності міст України (ІКМ) 2019/2020”, яке проводилось Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України», партнерстві з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Індекс конкурентоспроможності міст України – це оцінка бізнес-клімату та взаємодії влади, підприємця та інвестора в місті. Для інвесторів цей показник може стати основою для прийняття рішень щодо доцільності інвестицій у містах, які беруть участь в цьому рейтингу.

Загалом, високий індекс конкурентоспроможності отримали шість міст. Індекс Вінниці становить 65,45. Більші показники мають лише три міста: Львів (66,15), Івано-Франківськ (66,95) та Хмельницький (72,96). Натомість Київ потрапив на 21 місце із результатом 46,07 бала.

Вимірювання Індексу конкурентоспроможності міст України проводилось вперше. За словами авторів дослідження, ІКМ є інструментом для оцінки бізнес-клімату у містах, вимірювання ефективності економічного врядування та мотивації місцевих органів влади до співпраці з місцевою бізнес спільнотою.

Для оцінки та побудови ІКМ 2019/2020 було проведено масштабне опитування. Перша хвиля дослідження охопила 23 обласні центри України та місто Київ. Загалом, було опитано 5115 суб’єктів підприємницької діяльності, які висловили думки про бізнес-клімат та про зусилля міської влади у створенні сприятливого середовища, зібрані статистичні та адміністративні місцеві дані, проведені інтерв’ю з представниками місцевої влади.

Повний звіт ІКМ 2019/2020 та рейтинг усіх міст можна переглянути за посиланням http://www.ier.com.ua/ua/mci/Report_19-20.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах