Oracle Corporation приїде на відкриття Вінницького інноваційно-технологічного парку

Американська корпорація Oraсle — найбільший у світі розробник програмного забезпечення для організацій — зацікавилась Вінницею. Представники компанії зустрілись з міськими чиновниками. Гостям презентували проект інноваційно-технологічного парку, де молодь зможе реалізувати свої стартапи. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова Вінницької міської ОТГ Сергій Моргунов.

«Сьогодні познайомились з топ-менеджером Oracle America Джоелем Калманом та його колегами з українського представництва корпорації.
ІТ-сфера динамічно розвивається у всьому світі, і Вінниця має значний потенціал. Зокрема, завдяки національному технічному університету, який готує фахівців, вінницькому iHUB та дуже активній IT-спільноті.
Для міста – це важливий економічний сегмент розвитку і можливість створення різноманітних сервісів для мешканців, які роблять їх життя зручнішим та комфортнішим. Ситуаційний центр, АСКДР, онлайн-платформи для бізнесу та громадськості – ті міські проекти, де впроваджуються сучасні технології.
Також Вінниця – у процесі створення першого в Україні муніципального інноваційно-технологічного парку, де молодь зможе реалізувати свої стартапи. Компанія Oracle зацікавилась цим проектом, зокрема, як майданчиком для навчання випускників вишів та поширення досвіду і власних технологій. Джоел Калман навіть має бажання приїхати до Вінниці на відкриття технопарку.
Сподіваюсь, що знайомство Oracle Corporation з Вінницею стане першою сходинкою нашого майбутнього співробітництва. І дякую команді Олексія Вихристюка, директора вінницької компанії-партнера Oracle, за ініціативу в налагодженні контактів», — йдеться у дописі Сергія Моргунова.


Більше інформації про інноваційно-технологічний парк ТУТ.

Поділитися у соцмережі:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Телефонуйте нам

Телефон:

+38 (095) 646-59-09

Надіслати повідомлення

Пошта:

vinnytsiamci@gmail.com

Адреса

Україна, м.Вінниця, вул.Соборна, 59

Ми в соц.мережах